Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri Neleri Kapsar?

Web Tasarım Hizmetleri Neleri Kapsar ?

Verilen her hizmetin kapsamı, öncelikle ihtiyaçların tam ve eksiksiz olarak belirlenmesinden başlar. Bu ihtiyaçlar kapsamında, yapılan web tasarımı hizmeti öncesinde çıkarılacak planlama ilerisi için size son derece avantaj sağlayacaktır. İhtiyaçlarınız sonrasında, sizlere çıkartacağımız iş planı doğrultusunda, genellikle yıllık planda web tasarımı hizmeti aşağıdaki hizmet ve çözümlerin tamamını kapsamaktadır.

Alan adı Alımı ( Domain Register )

Web sitenizin internet dünyasındaki açık adresi olan alan adı, firmalarınızın marka ve bilinirliğine aynı zamanda ticari unvanlarına en uygun şekilde belirlenir. Senelik olarak kayıt edilen alan adlarının, yenileme süreleri de anlaşma kapsamında tekrarlanabilmektedir. Alan adı uzantısı olarak en çok tercih edilen  .com, .net, .org uzantıları yanı sıra; .com.tr gibi daha resmi imaj sağlayan alan adları da gerekli evrak ve başvurular ile tescil edilebilir.


Hosting ( Web Barındırma Alanı ) ve Sunucu

Web sitenizin yapımında kullanılan tüm görsel, yazılı ve video dokümanları için sağlanacak hosting seçimi; aynı zamanda hız, erişilebilirlik ve kalite gibi nitelikler gözetlenerek tarafımızdan sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak, standart hosting hizmetlerinin yanı sıra, VPS ( Sanallaştırılmış Sunucu ) veya Server ( Sunucu ) gibi tüm barındırma hizmetleri de yine verilen hizmet bünyesinde yer almaktadır.

Arayüz Tasarımı & Kodlama ve Giydirme İşlemi

Sektörde edindiğimiz yılların tecrübesi ile başta ara arayüz asarımı ( UI) ve kullanıcı deneyimi ( UX) gibi önemli noktaları atlamadan, kurumsal kimliğinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tasarım uygulaması yapılır. Sonrasında, yine ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak dinamik yapıda bir site iskeleti kodlaması hazırlanır. Tüm cihazlardan erişime olanak sağlayan responsive ( mobil uyumlu ), bootstrap ( tek sayfa geçişli ) nitelikleri ile web siteniz en son teknolojik özelliklere de kavuşmuş olur.  Tasarım ve kodlamanın uyum içerisinde ve sorunsuz entegrasyonu ile web siteniz yayına hazırlanır.

SEO Optimizasyonu ve Teknik Alt Yapısı ( Opsiyonel )

Arama motorlarında, ziyaretçi ve müşterilerinizin sizi daha kolay bulabilmesi için arama sonuçlarında ön sıralarda yer almanız son derece önemli. Hem ziyaretçi hem de potansiyel ticaret faaliyetlerinizi arttıracak bu hizmet, müşterilerimize opsiyonel ( isteğe bağlı ) olarak sunulmaktadır. SEO hizmeti hakkında detaylara, ilgili sayfalarımızdan veya direkt bizlerle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.Yedekleme ve Bakım Hizmeti

Web sitenizin yayına alınması sonrasında, periyodik yedekleme işlemi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu sayede, istenmeyen durumlar ( veri kaybı, hizmet kesintisi vb.) neticesinde zor durumda kalmamak için alınan site yedeklerinin kullanımı mümkündür. Ayrıca, ilerleyen zamanlarda yazılım sorunları gibi teknik konularda yaşanacak aksaklıklar için bakım hizmetimizde bu hizmetler paketi içerisinde yer almaktadır.

Mail Hizmeti


Web tasarım hizmetleri arasında yer alan mail hizmeti, hizmet kapsamında siz müşterilerimize sunulmaktadır. Kurumsal iletişimin vazgeçilmezi olan mail gönderiminde, sorunsuz ve kesintisiz iletişim olanağı bulursunuz.
Web mail, Outlook ve mobil cihazlarınızdan kesintisiz e-mail gönderip-almak açısından, sizlere hizmet kapsamında teknik destekte verilmektedir.

Teknik Destek ( Opsiyonel )

Web tasarımı hizmeti sonrasında, karşılaşabileceğiniz veya sonradan ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlar için hizmetlerimizin opsiyonel seçeneklerinden birisi de teknik destektir.

Danışmanlık Hizmeti ( Opsiyonel )

Alacağınız bir diğer opsiyonel hizmet, danışmanlık hizmetidir. Sektörünüzde, dijital dünyada bir adım önde olmak için izleyeceğiniz tüm adımlar sizler için planlar ve uygularız. Geliştirme, reklam ve tanıtım, teknik yeterlilik ve kurumsal yapıyı oluşturan tüm detaylarda danışmanlık hizmeti kapsamında faydalanabilirsiniz.Yukarıda sıralanan tüm hizmetler, sunduğumuz web tasarım hizmeti kapsamında yer almakla beraber yine ihtiyaçlarınıza yönelik paket seçimlerini de tercih edebilirsiniz. Her sene yenilenen anlaşmamız kapsamında, tarafların varmış olduğu mutabakat neticesinde, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on reddit
Share on pinterest
Share on vk
Share on skype
Share on telegram
Share on email

Author

Murat Tan