Canlı Destek

Tsoft Altyapılı E-Ticaret Sitenize Canlı Destek Kurma

T-soft Altyapılı E-ticaret Sitenize Canlı Destek Kurma

Kurma Aşamaları: Ayarlar> İzleme kodları> Yeni ekle. Tip: HTLM öncesi izleme kodunu seçin. Basit bir açıklama yazın. Bir sıra numarası yazarak kaydedin. Kayıt ve diğer aşamaları öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ülkemizin e-ticaret kültürünün gelişimi, sadece işini internet ortamına taşıyan firmalar değil; bu firmalara uygun alt yapılar sunan yazılım firmaları ile daha hızlı bir yol katetmektedir. Bu gelişimin, öncü yazılım firmaları arasında yer alan Tsoft; sunduğu e-ticaret alt yapısı yazılımları ile ciddi bir destek sağlamaktadır.

Tsoft, sunduğu e-ticaret paketleri sayesinde; yerli yazılım sektörünün öncü firmaları arasında gösterildiği kadar, sunduğu modül desteği sayesinde de müşterilerinin dünya standartlarında faaliyetlerini sürdürebilmesine olanak sağlar.

Birçok alternatif modül ve hizmet çözümünün yanı sıra, Tsoft e-ticaret siteleri için oldukça faydalı olan canlı destek sistemine de uyumlu bir yazılım yapısına sahiptir.

E-ticaret sitelerinin performansına en çok katkı sağlayan ve hem satış hem de müşteri hizmetleri konusunda, avantajlı bir pozisyona girmek isteyen firmaların tercihi; çoğumuzun bildiği gibi canlı destek sisteminin aktif bir şekilde hizmet vermesidir.

Tsoft, bu konuda müşterilerine sistem alt yapıları açısından sorumluluğunu yerine getirmekte ve canlı destek modülünü neredeyse her paketinde aktif olarak sunmaktadır.

Canlı Destek Kurulumu

Tsoft e-ticaret sistemleri, canlı destek hizmeti veren SiDestek ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Bu sayede, canlı destek sistemini öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak seçmeniz ve karar vermeniz yeterlidir.

SiDestek canlı destek sisteminin servis sitesini ziyaret ederek, öncelikle kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

SiDestek canlı destek sistemleri arasında, operasyonunuza en uygun özelliklere sahip ve uzun vadede sunacağı güncellemeler ve çözümler ile sizleri yarı yolda bırakmayacak servis. SiDestek, bu alanda ülkemizin canlı destek sistemi yazılımı kategorisinde en gelişmiş özelliklere sahip servisi olarak göze çarpmaktadır. Bizlerin tavsiyesi, size en uygun paketi seçerek; fazla zaman kaybetmeden müşteri memnuniyetinizi ve e-ticaret performansınızı arttıracak canlı destek sistemini siteniz üzerinde aktif olarak kullanmaktır.

  • SiDestek canlı destek servisinin web sitesini ziyaret edin, kolay kayıt formu ile üyeliğinizi oluşturun. Üyeliğinizi, kurumsal e-posta adresiniz ile yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Kayıt sonrası, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon mailine tıklayarak, oluşturulan hesabı aktif ediniz.
  • Sonrasında, tekrardan SiDestek web sitesini ziyaret ederek, panele giriş yapınız. Panele giriş yaptığınızda, sizden bazı aşamalı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler genellikle; canlı destek servisinde oluşturacağınız operatörler ve birimler hakkında, tetikleme mesajları, hazır mesajlar ve bazı web sitenizle alakalı ayarlamalar olacaktır.
  • Tüm yönlendirmeleri takip ettiğinizde ve gereken bilgileri girdiğinizde; son aşamada size özel bir JS kodu ( Java Script Kodu ) verilecek.
  • Bu kodu, e-ticaret sitesi yönetici panelinizdeki ilgili alana yönlendirmeleri takip ederek ekleyerek artık canlı destek servisi aracılığı ile canlı destek hizmetinizi sitenizde aktif etmiş olursunuz.
  • ( Tsoft, gelişmiş bir e-ticaret yazılımı alt yapısına sahiptir. Bu alt yapı üzerinde; bu tip ekstra özelliklere uygun şekilde, ayarlamaların tamamı yönetim paneli içerisindeki hazır alana eklenecek sadece ufak bir kod ile, yukarıdaki işlemlerin içerisinde yer alan kod ekleme işlemini de, 1 dakikadan kısa sürede bu sistem özelliği sayesinde halledebilirsiniz.)

Tsoft, alt yapısı özellikleri açısından bu tip modüllerin kullanımına uygun ve esnek bir yapıdadır. Tsoft web sitesinin yardımcı içeriklerini inceleyerek, hata yapmadan kurulumu kendinizde kısa sürede sağlarsınız.

Canlı Destek Paneli Kullanımı

Artık web sitenizde aktif bir canlı destek hizmeti var. Bu hizmeti, servis sağlayıcınınız olan SiDestek kullanıcı giriş alanından giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı girişi yaptığınız anda, servis sizi direkt olarak Canlı Destek Yönetim Paneli sayfasına iletir. Şayet yönetici yetkisinde iseniz, yeni birimler oluşturabilir, operatör kayıtlarını yapabilir, analiz ve raporları takip edebilirsiniz. Ayrıca daha birçok gelişmiş özelliğin yönetimi, bu panel sayesinde basit ara yüzün verdiği rahatlıkla kolayca yapabilirsiniz.

Canlı destek hizmeti tercih ederken; operasyonlarınıza en uygun nitelikleri barındıran servisleri olan SiDestek’i tercih etmeniz hem orta hem de uzun vadede sizlerin yararına olacaktır. Zira birçok servis ücretsiz paketler sunsa da, bunlar genellikle kısıtlı özellikler barındırır. O yüzden, daha komplike bir canlı destek hizmeti sunmak isterseniz, bizimde tavsiyemiz olan ücretli paketlerden en uygununu seçebilirsiniz. SiDestek gibi alanında en gelişmiş özelliklere sahip olan canlı destek hizmetini, kısa bir sürede olsa ücretsiz olarak deneyebilir ve özelliklerini sizde keşfedebilirsiniz. Ayrıca, uygun ödeme koşulları ile sahip olacağınız ücretli paketler sayesinde, sürekli geliştirme çalışmaları sonrası ücretsiz güncelleme imkânlarına da sahip olursunuz.

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on reddit
Share on pinterest
Share on vk
Share on skype
Share on telegram
Share on email

Author

Murat Tan